İŞ İLANLARI

968 ilan listeleniyor

 • Başvur

  Bulgurlu'da Çocuk Bakıcısı

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Üsküdar Bulgurlu'da ikamet etmektedir. Ailenin; 5,5 yaşında çocuklarının bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  • Haftanın 5 günü
  • Öğlen; 12:00 - Akşam; 20:00
  Üsküdar
  Kadın
  18-35
  16.10.2017
 • Başvur

  Mersin'de Hasta Bakıcı

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile Mersin'de ikamet etmektedir. Ailenin; 2.evre Alzheimer olan hasta annesinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek hasta bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Anamur
  Kadın
  Tümü
  18.10.2017
 • Başvur

  Darüşşafaka'da İkiz Bebek Bakıcısı

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sarıyer Darüşşafaka'da ikamet etmektedir. Ailenin; ocak ayında doğacak ikizlerinin bakımını üstlenebilecek, ikizler doğana kadar yarım gün çalışabilecek ve ev işlerine destek olabilecek ikiz bebek bakıcısı çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

   

  Sarıyer
  Kadın
  Tümü
  18.10.2017
 • Başvur

  Zekeriyaköy'de Bebek Bakıcısı

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sarıyer Zekariyaköy'de ikamet etmektedir. Ailenin; 3 hafta sonra doğacak bebeklerinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Sarıyer
  Kadın
  36-65
  18.10.2017
 • Başvur

  Çamlıca'da Ev Personeli

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Üsküdar Çamlıca'da ikamet etmektedir. Ailenin; 4-1 evinin yemek temizlik ütüsünü yapabilecek ve 4, 7 ve 11 yaşındaki çocukları ile hafta sonu ilgilenebilecek ev personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Üsküdar
  Kadın
  Tümü
  18.10.2017
 • Başvur

  Gölpark Evleri'nde Bebek Bakıcısı

  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Hadımköy Arnavutköy Gölpark evleri'nde ikamet etmektedir. Ailenin; 5 aylık bebeklerinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Esenyurt
  Kadın
  Tümü
  18.10.2017