FİLİPİNLİ BAKICI

FİLİPİNLİ BAKICI ARIYORUM

FİLİPİNLİ BAKICI

Filipinli çalışanlar dünyanın birçok ülkesinde en iyi ve en güvenilir çalışan işçiler olarak tespit edilmişlerdir. Filipinli çalışanlar genel olarak çocuk bakıcısı olarak tercih edilirler çünkü her yaş grubundan çocuklarla iletişimleri oldukça iyidir. Filipinlilerde ikinci resmi dil İngilizcedir. İngilizceleri oldukça iyidir, bu sayede dünyanın her yerinde çalışma hakkına sahip olurlar. Çocuklarınıza hem bir bakıcı hem lisan öğretmek için Filipinli bakıcıları seçebilirsiniz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, A.B.D., Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız bakıcı 1 gün içinde size sunulur.
  • 6 ay içinde 2 kere bakıcı değiştirebilirsiniz.
  • 10.000 kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. 
  • Türk uyruklu personellerin adli sicil ve ikametgâhları size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN FİLİPİNLİ BAKICIYI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman Filipinli bakıcının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane çocuk bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 6 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.  

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35)